taximpro;

Sistemli, Farklı Düşünebilen, Yaratıcı, Müzik ve Doğa Sevgisi Yüksek, Sabah Erkenden Açılan bir
TAM HİZMET ajansıdır.

creative
design

web
design

social
media

production

digital
marketing

creative
design

web
design

social
media

production

digital
marketing

Dijitalden geleneksele 360 derece tam hizmet ajansı olarak çalışan Taximpro Creative Media ekibi olarak, markanızın sektör dinamiklerini detaylıca analiz ediyor, reklam-pazarlama stratejilerinizi belirliyor ve her ihtiyacınıza uygun kreatif ve profesyonel çözümleri tek noktadan tam hizmet ile üretiyoruz.

Bütünleşik pazarlama iletişimi ile markalarımızın tüm reklam süreçlerini yönetiyor ve dijital ajans hizmetlerinden kreatif ajans hizmetlerine kadar, bir tam hizmet reklam ajansının kapsamında olan tüm işleri yapıyoruz. Yaratıcı ve eğlenceli ekibimizle markaların özellikle Anadolu Yakası’nda en çok tercih ettiği dijital reklam ajanslarından biriyiz.

Ajansımız 12 yıllık deneyimiyle; responsive web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, tanıtım filmi, seo optimizasyonu, senaryo yazımı, dijital proje tasarımı, mobil uygulama tasarımı, Google reklam yönetimi (Ads), yaratıcı mailing tasarımı, ürün filmi çekimi, metin yazarlığı ve televizyon reklamları gibi hizmetleri markanıza özel planlamalar yaparak sunarken, siz de markanızın ihtiyacı olan birçok hizmeti tek noktadan yıllık fee ajans hizmeti olarak veya proje başına alarak daha uygun bütçelerin ve zamandan tasarrufun tadını çıkartabilirsiniz.

Hızlı, kaliteli ve özgün işler yaptığımız her bir markamız ile dostluk bağımız yıllardır devam ediyor.

Unutmayın, dijital çağda başarılı olmanın ve rakiplerle baş etmenin en temel kurallarından biri, işi uzmanına bırakmaktır.